Společnost TAPEXEU s.r.o.

Dělnická 385
530 03 Pardubice - Černá za Bory
tel: +420 463 351 533
fax: +420 463 351 534

Společnost TAPEXEU s.r.o.

Obal, který vám padne

Jsme ryze česká společnost a na trhu působíme již od roku 2003. Stále se dynamicky rozvíjíme a v současné době patříme k předním výrobcům a dodavatelům obalového materiálu na český a slovenský trh. Naše sklady v Pardubicích, Polepech, Zlíně a v Brně mají kapacitu 15 000 paletových míst a nabízejí dostatek prostoru pro další rozvoj společnosti.

,,Zákazník nás nevyrušuje z práce… je jejím smyslem. Neděláme mu laskavost tím, že mu sloužíme… on prokazuje laskavost nám, že nám dává příležitost, abychom to mohli dělat.“ Gándhí
15

let na trhu

> 80

zaměstnanců

4

sklady s materiálem

> 500

aktivních zákazníků

Tapex EU s.r.o. – servisní centrum balení

  • Začali jsme ve dvou a dnes je nás více jak osmdesát.
  • Nápad nadšených kamarádů vyrostl a dnes jsme sehraný tým. 
  • Na počátku jsme byli společnost čistě obchodní a dnes jsme více jak z poloviny společností výrobní.
  • Dějiny naší firmy startovaly  v pronajatých prostorách a dnes máme vlastní areály.
  • Když to celé začínalo tak jsme obal jen dodali. Dnes navrhujeme, vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme.

Klademe velký důraz na osobní a poctivý přístup, maximální péči a prvotřídní servis.

Novinky

2017

Začínáme s výrobou ochranných hran ve tvaru U, jsme jediní výrobci v ČR.

Rekonstrukcí stávajících prostor v areálu společnosti jsme získali  další nové výrobní prostory pro technologie. Nanášíme lepidlo na pěnový polyetylen a začínáme s výrobou lepivých pěnových pásů.

2015

Od roku 2015 přecházíme na nový informační systém SAP Business One. Tento krok výrazně vylepší komfort pro naše zákazníky a podpoří další rozvoj spolupráce.

Investujeme do nákupu nových výrobních technologií na výrobu ochranných lisovaných hran a definitivně překlápíme misky vah. Z čistě obchodní společnosti jsme se stali společností výrobní s vlastním vývojem nových produktů.

Investice do nových převíjecích strojů nám umožňuje výrobu předepjaté průtažné folie a výrobu folie v šíři 100 mm, 125 mm a 250 mm. Jsme zase o krok dále

2014

ROSTEME

Od listopadu 2012 jsme posílili náš tým o sedm lidí v obchodním oddělení, dva  skladníky a jednoho řidiče. Zároveň rozšiřujeme naše zázemí o novou skladovací halu, výrobní halu a kancelářské  prostory. Díky většímu prostoru také plánujeme nákup dalších nových výrobních technologií.

2013

Učinili jsme zásadní investici pro další rozvoj společnosti. Již nejsme v nájmu a areál je náš. Začíná kompletní rekonstrukce haly, kanceláří, budování regálových systémů a příprava prostor pro budoucí výrobu.

2012

Rozšiřujeme naše zázemí o novou skladovací halu, výrobní halu a kancelářské prostory. Díky většímu prostoru také plánujeme nákup dalších nových výrobních technologií. Obchodní tým se rozrostl a stabilizoval.